INČUKALNA PAMATSKOLAS MUZEJS

sporta komplekssIlgi gaidītais 2003. gada 10. jūnijs beidzot ir pienācis! Pēcpusdienā pie jaunā kompleksa durvīm pulcējas lūgtie un aicinātie viesi, bet durvīm priekšā zila lenta.

Pēc nelielām uzrunām tā tiek pārgriezta un visi interesenti dodas iekšā. Tiek apskatīts baseins, dušas, ģērbtuves u.c. blakus telpas, pēc tam visi dodas uz lielo sporta zāli. Sveicēji un ieinteresētie ieņem vietas tribīnēs, un svinīgais pasākums var turpināties. To vada leģendārais Radio SWH vīrs Andris Freidenfelds (Fredis), bet viņam palīdz Inčukalna simbols – no pagasta emblēmas izkāpušais Incis (Inga Freimane).
Sveicēju, dāvanu, runu, laba vēlējumu ir daudz. Tos saņem pagasta priekšsēdētājs Staņislavs Ungurs un sporta kompleksa vadītājs Antons Geiba. Priecē vistuvāko kaimiņu – pamatskolas – deju grupa Vitre Ingūnas Keišas vadībā, jo meitenes dejo patiešām skaisti. Ļoti interesanti uzstājas karatē cīnītāji ar aizraujošiem demonstrējumiem. Arī skolotāji sagatavojuši neparastu priekšnesumu – senu dziesmu jaunās skaņās – par to, ka skolotāji nu varēs priecāties, jo pavisam blakus tagad būs gan baseins, gan sporta zāles, gan sauna, gan solārijs.
Kad daudzie apsveikumi izskanējuši, jauno volejbola grīdu iemēģina visdedzīgākie sportot gribētāji, bet VISI pārējie ciemiņi tiek aicināti uz mielastu. Mazliet svarīgākie vienā zālē, bet pārējie – citā. Ēdamā un dzeramā tik daudz kā Leiputrijā – pietiek visiem un pat pāri paliek.
Atliek tikai novēlēt, lai izdodas viss iecerētais un inčukalnieši kļūst sportiskāki, veselāki un laimīgāki!